Renkli Postitler

 

Yaşamın hızının artması, her şeyin acele bir hale bürünmesiyle yazıya, notlara, ilgimizi çekecek işaretlere daha çok ihtiyaç duymaya başladık. İhtiyaç duyduğunuz anlarda elinizin altında not kağıtlarına dilediğiniz gibi notlar alabilir, unutmamak istediğiniz ya da başkalarına hatırlatmak istediğiniz notları yazabilirsiniz. kirtasiyemgelsin.com'da ihtiyacınıza uygun, renk, şekil ve boyutlarda yapışkanlı not kağıtlarından bulabilirsiniz. Not kağıtları kaliteli olmalarının yanında uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

 

Neden Renkli Not Kağıtları?
 

Renkli not kağıtlarından alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır, bunlardan en önemlisi hiç şüphesiz kağıdın kalitesidir. Mürekkebi üstünde tutacak yumuşaklıkta olması, kurşun kalemin üzerinde yürümesine izin verecek pürüzsüzlükte olması gerekmektedir. Bu özelliklere sahip kağıtlar da elbette güvendiğiniz, her zaman kullandığınız markaların ürünleri olacaktır.

 

Not kağıdı farklı şekillerde ve boyutlarda olabilir, çoğu zaman kare ve dikdörtgen boyutunda yani dört köşeli olan renkli kağıtlar, çoğu zaman sarı, yeşil, pembe ve turuncu renklerdedir. Tekli ya da üçlü veya dörtlü olacak şekilde satılabilirler.

Yapışkanlı kağıtları sadece günlük hayatınızda değil özel günlüklerinizde ya da sevdiklerinize hazırladığınız sürprizlerde kullanabilirsiniz. El yazısının kıymeti böyle zamanlarda ön plana çıkar, ayrıca kendi yaratıcılığınızı da konuşturmuş olursunuz.

 

İşaret Bantları ve Kalınan Yerler
 

Ofiste, okulda ya da evde kitap, defter ve dosyalarınızda kullanabileceğiniz işaret bantları günlük hayatın bir kurtarıcısı niteliğindedir. İşaretli yerleri bulmanız kolaylaşırken önemli yerleri hemen elinizin altındaki renkli işaret bantlarıyla işaretleyebilirsiniz.

 

Yetişkinlerin ofislerinde kullandığı bu not kağıdı gençler tarafından "bullet journal" denilen günlüklerde sıklıkla kullanıyor. Gençler bunu hayatlarına farklı bir açıdan bakmak için yapıyor. Günlerini ve yapacaklarını not alırken yaratıcı fikirlerle günlüklerine kendi tarzlarını ve zevklerini yansıtıyorlar. Çocuklar içinse dikkat çekici bir etkisi olan renkli kağıtlar defter ve kitaplarında kullanılabilir.

 

Benzer Yazılar
Fosforlu Kalemler

  Kalın uçlu olan, göz alıcı renklere sahip, fosforlu mürekkepli keçeli kalemlerdir. Genelde önemli notların alınması için ya da kitaplarda unutulmaması gereken yerlerin altını çizmek için kullanılır. Okulda, ofiste, hemen hemen her yerde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Rengarenk renk seçenekleri mevcuttur. Tek tek veya set halinde satılır. Günlük hayatta kullanılabilmesi adına cep boyları mevcuttur.   Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?   Farklı renkleri ve uç kalınlıkları mevcut olup, hangi tarz bir fosforlu kalem alacağınıza karar verirken ilk olarak bu

Devamı
Kategoriler
Galeriler
Bize Ulaşın